Dr. House II (14)

seriál
Sex zabíja. Seriál USA (2006). Houseov tím vyšetruje pacienta, ktorému brucelóza poškodila srdce natoľko, že by potreboval transplantáciu. Má však už 66 rokov a transplantačná komisia žiadosť zamietne. House sa rozhodne nájsť darcu na vlastnú päsť medzi kandidátmi, ktorí sú oficiálne nevhodní. Jedným z nich je 40-ročná žena, ktorá zostáva po autonehode na prístrojoch, ale výsledky jej testov skutočne bránia vykonaniu operácie. House sa ju rozhodne liečiť, aj keď je vlastne už mŕtva. Po vylúčení množstva infekcií zistí, že darkyňa má kvapavku. S operáciou sa však musia poponáhľať, a tak do tela príjemcu prenesú srdce ešte z nevyliečeného organizmu. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia D. Semel
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2006
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná past 4

Akční thriller USA (2007). V předvečer amerického Dne nezávislosti se kdosi pokusí nabourat do počítačové sítě FBI. Během pár hodin zachvátí celou zemi chaos. Hackerův promyšlený plán však má jednu…
film Prima Cool 20:15

12 podmienok dedičstva

film JOJ Plus 20:25

Ocelová pěst

film Nova Cinema 20:00

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.