Súdna sieň

zábava
Zaspal dobu. SR (2013). Dnes spoznáme ďalší zaujímavý prípad rozvodu. Manžel je zručný mäsiar, zanietený metalista a vášnivý naturalista. Muž plný extrémov a rozporov. Ako môže fanatický milovník prírody pracovať ako mäsiar a zároveň zbožňovať metalovú muziku? Nevieme, či väčšmi miluje svoju robotu, kde seká, reže, píli a dokazuje sám sebe, aký je silný mačo, alebo viac preferuje metalovú hudbu, koncerty a festivaly pod holým nebom v lone prírody. Manželka sa sťažuje, že muž je jej síce verný a nepije alkohol, ale spáva v krvavých mäsiarskych gumákoch a ráno vstáva s metalovou hudbou pustenou na najvyššie decibely v celom dome. Najhoršie však je, že s manželkou už nechce ani spávať a sex sa u nich nekoná. Účinkujú: J. Buršáková.
Réžia B. Mišík
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná past 4

Akční thriller USA (2007). V předvečer amerického Dne nezávislosti se kdosi pokusí nabourat do počítačové sítě FBI. Během pár hodin zachvátí celou zemi chaos. Hackerův promyšlený plán však má jednu…
film Prima Cool 20:15

12 podmienok dedičstva

film JOJ Plus 20:25

Ocelová pěst

film Nova Cinema 20:00

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.