Skorumpovaní poliši II (4)

seriál
Krimiseriál USA (2017). Vyšetrovanie prípadu maloletého dievčaťa, ktoré zomrelo na predávkovanie, pripomenie policajnému šéfovi Wozniakovi smrť jeho vlastnej dcéry, a tak sa rozhodne sám vypátrať dílera, ktorý dievčaťu tabletky predal. Harlee čoraz menej dôveruje Julii a koná na vlastnú päsť. Mafia sa chce pomstiť Harlee a pokúša sa jej prišiť vraždu nastrčeným dôkazom. Policajtku Harlee zavolajú na miesto činu. Je šokovaná, že obeťou vraždy sa stala Jamesova bývalá snúbenica Caroline. Zastrelili ju guľkou do hlavy z veľkej blízkosti. Harlee zistí, že jej ukradli záložnú policajnú zbraň z kufra auta. Je jasné, že ide o pomstu mafie - gangstri zastrelili Caroline jej vlastnou zbraňou, aby jej prišili vraždu. Harlee neostáva nič iné, len požiadať o pomoc Wozniaka. Keď protikorupčná jednotka FBI prichytí dôstojníčku Harlee, ako berie úplatok, je donútená zradiť svoju policajnú rodinu, aby zachránila seba a svoju dcéru. Rozhodne sa hrať na obe strany a ocitne sa v centre korupčného sprisahania siahajúceho až do najvyšších miest. Aby prežila, musí nebezpečne balansovať na hranici medzi predstieranou lojalitou ku kolegom, ktorí porušujú zákon, a pudom sebazáchovy.
Réžia P. McCrane, P. Weller
Hrajú J. Lopezová, R. Liotta, D. de Matteová, W. Kole, D. Okeniyi, V. Laresca, H. Fluker, S. Jefferyová, L. Davidovichová, A. Pesi, S. Lang, A. Sapienza
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Da Vinciho kód

Triler USA (2006).
film Dajto 20:15

Kingsman: Tajná služba

film JOJ Plus 20:25

Výkupné

film Nova Cinema 20:00

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.