Slnečno, sem - tam vraždy (10)

seriál
Krimiseriál USA (2010). V bazéne chovateľky koní Patricie Dixonovej nájdu mŕtvolu nedávno prepusteného zamestnanca Kevina Kohoea, ktorý sa staral o stajne. Muž zomrel na zástavu srdca po zásahu elektrickým prúdom. Vyšetrovanie zavedie detektíva Jima Longwortha k nekalým praktikám v dostihovom športe... Na ranči Wallyho Doshera sa Dixonová stará o svojho koňa Second Chance, ktorý bol outsiderom, ale nedávno nečakane vyhral dostihy. Kevin upratoval stajne, ale Dixonová ho pred štrnástimi dňami vyhodila, pretože nedokázal jednať s ľuďmi. Dostal vysoké odstupné a rozišli sa v pokoji. Nevadilo jej, že zostal bývať v jej dome. Jim zistí, že William Meadows, veterinár, ktorý sa staral o kone, Kevina niekoľkokrát volal. Meadows tvrdí, že v tú noc sa mu niekto vlámal do ordinácie a ukradol steroidy a opiáty. Jim zistí, že kone majiteľa ranča Doshera oficiálne uhynuli na koliku. V skutočnosti ich Dosher nechal zabiť elektrickým prúdom, a keďže boli poistené, inkasoval za ne veľké peniaze. Ale kto zavraždil stajníka Kevina? Svojrázny policajt Jim Longworth je sympatický darebák. Keď pohár trpezlivosti jeho nadriadených v Chicagu pretiekol, Jim sa presťahoval do malého mestečka na Floride, aby pomohol miestnym policajtom v boji proti kriminalite. Vďaka svojmu dôvtipu a vrodenej drzosti zavarí každému, kto sa mu postaví do cesty v zlom úmysle. A čo je najdôležitejšie, geniálny drzáň nikdy neprehráva!
Réžia C. Bucksey
Hrajú M. Passmore, K. Sanchezová, C. Gómez, U. Shelton, J. Wall, M. Hurdová, C. Crawfordová
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 20:15

Letec

film ČT 2 21:55

Dokonalý trik

film Nova Cinema 20:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.