Odsúdené II (41)

seriál
Seriál ČR/SR (2010). Vo väzení prebieha vyšetrovanie rukojemníckeho incidentu. Vyšetrovateľ z preventívno-bezpečnostnej služby nedokáže pochopiť, že Kápo takto hrubo porušil predpisy a privolal ich k zásahu tak neskoro. Boxer neprezradí, že konal na vlastnú päsť. Kápo vie, že takéto pochybenie neustojí. Eva trvá na tom, aby polícia prešetrila priznanie Gigi k vražde Maďarky. Malecová tvrdí, že žiadne priznanie nepočula. Vyšetrovateľ Homola je presvedčený, že Gigi len kryje skutočného vraha. Batman je v nemocnici vo veľmi vážnom stave. Hurvínek sa po dráme v knižnici bojí odsúdených, tie si ho vychutnávajú. Dávidsa snaží dostať za Evou, ale väzenie funguje v zvláštnom režime. Generálny riaditeľ odvoláva Kápa z funkcie.
Réžia R. Šveda
Hrajú Z. Mauréry, H. Gregorová, G. Dzúríková, E. Podzámska, A. Javorková, Z. Porubjaková, H. Vagnerová, J. Hansman, J. Oľhová, Z. Konečná, A. Štréblová, J. Mottl, P. Kočiš, Š. Kožka, P. Kříž, H. Kecerová, B. Deák, A. Karnasová, S. Valentová, I. Romančík, P. Višňovský, D. Cinkota, L. Hoffman, M. Mňahončák, A. Čudrnák, M. Ťapák, G. Hološka, J. Libezňuk, P. Trník, F. Kovár, J. Peťko, P. Orgován, V. Černý, J. Mendel, K. Turjanová, P. Řezníček
Rok výroby 2010
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.