Hawaii 5.0 VIII (12)

seriál
Krimiseriál USA (2017). Po atentáte na federálneho agenta, ktorý vyhlásil vojnu organizovanému zločinu na Havaji, policajná jednotka Five-0 preventívne zadrží všetkých miestnych zločincov, aby ich paralyzovala v nekalej činnosti. Každý z nich sa stal podozrivým z agentovej vraždy... Na Havaj prichádza špeciálna americká vládna jednotka, aby zasiahla proti organizovanému zločinu a výrazne znížila miestnu kriminalitu. Misiu však zastaví bombový útok, pri ktorom zahynie federálny agent. Pre rýchle objasnenie jeho vraždy a dopadnutie zločincov sa policajný tím Five-0 z Oahu spojí s políciou v Honolulu a Národnou gardou. Zároveň Steve McGarrett navrhuje Adamovi vyčleniť z tímu Five-0 špeciálnu pracovnú skupinu, ktorá by sa zaoberala výlučne organizovaným zločinom a zasahovala proti celým skupinám. Napríklad tak, že preventívne zadrží a paralyzuje všetkých známych zločincov na ostrove Oahu. Prežite peklo v raji! Aj v tieni havajských paliem sa odohrávajú tie najtemnejšie zločiny. Preto má špeciálna operačná policajná jednotka Five-0 povolené aj to, čo je pre iné bezpečnostné zložky absolútne tabu. Elitný policajný tím Five-0 chráni havajské ostrovy pred zločinom. Detektív Steve McGarrett a jeho vyšetrovací tím Five-0 aj naďalej bojujú proti zločinu na havajských ostrovoch.
Réžia T. Mieleová, E. Eglisson
Hrajú A. O’Loughlin, S. Caan, M. Rathová, I. A. Dale, J. Garcia, Ch. McBride, T. Willy, B. Koale, D. Chun, K. Balmilerová
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.