Twilight sága: Nov

film
Bella Swanová má osemnáste narodeniny. Jej priateľ Edward z dobrej upírskej rodiny Cullenovcov ju však stále odmieta premeniť na upírku. A práve pre jej bezpečnosť upírska rodina opustí mestečko Forks v štáte Washington. Bella ešte dlho trápi nad stratou milenca, ktorý sa jej však občas zjavuje v nebezpečných situáciách. Neskôr sa zblíži s indiánskym mladíkom Jacobom. Ten dospeje do veku, keď sa vyvolení z jeho kmeňa menia na vlkolakov, ktorých úlohou je chrániť ľudí pred upírmi. Bella sa tak ocitá v nezávideniahodnej pozícii - miluje dvoch mužov, ktorí sa svojej láske k nej bránia len preto, aby jej neublížili. Dievča si nakoniec zvolí Edwarda a je ochotná nasadiť život, len aby mu zabránila zomrieť. S jeho sestrou Alicou sa vydá až do Talianska, kde vládne mocný rod upírov, ktorý jediný rozhoduje o treste nad previnilcom z vlastných radov. Edward pochopí, že svojej láske sa už nemôže ubrániť. Je ochotný Bellu premeniť. Vyžiada si však odklad a zároveň ju požiada o ruku.
Réžia Ch. Weitz
Hrajú R. Pattinson, K. Stewartová, T. Lautner, A. Kendricková, C. Gigandet, P. Facinelli, B. Burke, J. Rathbone, N. Reedová, A. Greenová, K. Lutz, J. C. Bower, M. Sheen
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (18)

Krimiseriál USA (2008). Agent Hotchner se vrací ke svému prvnímu případu. Před deseti lety se mu nepodařilo dopadnout obávaného sériového vraha. Dokáže to nyní a odčiní tak svou vinu, kterou cítí za…
seriál Nova Action 23:40

Jedného dňa, možno

film JOJ Plus 22:30

Vzbuďte se, vojáci!

film Nova Cinema 21:55

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.