Kriminálka: Oddělení kybernetiky (1)

seriál
Zvláštní agentka Avery Ryanová pracuje v kriminálním oddělení kybernetiky. Se svými lidmi se zapojí do pátrání po chlapečkovi, který byl unesen spícím rodičům přímo z jejich domu. Prokáže se, že únosci dítě sledovali přes dětskou chůvičku a že rodiče měli pravdu, když tvrdili, že z chůvičky v jednu chvíli slyšeli jakousi hádku v cizích jazycích. Policisté zjistí, že v mobilním telefonu matky byl nainstalován sledovací software. Odhalí, že se chlapeček stal jednou z mnoha položek na aukci, kde se draží děti.
Hrajú P. Arquetteová, J. van der Beek, P. MacNicol, S. Moss, Ch. Koontz, H. Kiyokoová
Rok výroby 2015
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.