Dr. Dokonalý (3)

seriál
Z jazera policajti vylovia utopenú mladú ženu s väčšou sumou peňazí. Dr. Daniel Ludsky (TOMÁŠ MAŠTALÍR) pri zbežnej obhliadke zistí, že pred utopením s mŕtvou niekto zápasil a škrtil ju. Spolu s vyšetrovateľom Goranom (MARTIN MŇAHONČÁK) sa snažia prísť na to, kto stojí za jej záhadnou smrťou. Ludsky je do vyšetrovania taký zažratý, že si ani nevšimne, ako veľmi ho potrebuje niekto pre neho veľmi blízky a dôležitý.
Réžia P. Bebjak
Hrajú T. Maštalír, E. Sakálová, V. Kobielsky, M. Mňahončák, J. Kolesárová, V. Biermannová, Š. Bučko, D. Jurčová, P. Gmuca
Rok výroby 2012
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná past 4

Akční thriller USA (2007). V předvečer amerického Dne nezávislosti se kdosi pokusí nabourat do počítačové sítě FBI. Během pár hodin zachvátí celou zemi chaos. Hackerův promyšlený plán však má jednu…
film Prima Cool 20:15

12 podmienok dedičstva

film JOJ Plus 20:25

Ocelová pěst

film Nova Cinema 20:00

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.