Neželaná nevesta (266)

seriál
266 Faruk šokuje svojich bratov rozhodnutím odísť z firmy Boranovcov. Süreyya je nemilo zaskočená, keď ju Esma požiada, aby prepustila Anastasyu, pretože si neželá, aby bola po Osmanovom boku. Dilara sa stretne s Güneš. Dilara sa prekvapivo Güneš poďakuje za jej darček pre Umuta. 267 Rozhodnutie Faruka opustiť spoločnosť hlboko zasiahne všetkých Boranovcov, obzvlášť nahnevaná je Esma. Hnevá sa aj Süreyya, ktorú trápi, že o jeho rozhodnutí sa nedozvedela ako jeho manželka prvá. Mert sa dozvie, že Dilara je slobodná mamička. Anastasya povie Osmanovi, že sa rozhodla dať výpoveď z práce u Boranovcov.
Hrajú Ö. Deniz, A. Enverová, I. Bilginová, S. Bademci, D. Aksüyeková, F. Tanis
Rok výroby 2018
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.