Vymenené životy (207)

seriál
207 Asuman požiada Dilaru o prepáčenie za škandál, ktorý na oslave spôsobila. Cansu si urobí tehotenský test a zistí, že je tehotná. Maide sa stretne s Harunom pri hrobe Ayse. Hnevá sa na neho, že býva v Cihanovej vile. Cansu oznámi rodine, že čaká dieťa. Maide sa nepáči, že jej Hazal neoznámila, že sa do Istanbulu vrátila Dilarina sestra. Pripomína Hazal dohodu, ktorú spoločne uzavreli. Maide pomohla Hazal zahladiť stopy po Ozgurovi a ona jej výmenou za mlčanie sľúbila, že ju bude informovať o dianí vo vile a firme. 208 Keriman sa zoznámi s Burhanom. Asuman chce odísť bývať do hotela, no Harun ju od tohto nápadu odhovorí, čo Dilaru nahnevá. Asuman povie Hazal, že jej hneď padla do oka. Po Rahmim sa akoby zľahla zem. Maide márne po ňom pátra. Chce ho zabiť rovnako, ako on zastrelil Ayse. Pomstiť sa chce aj Cihanovi, ktorý sa práve plánuje vrátiť do Istanbulu. Netuší však, že Maide si najala muža, ktorý sa pohybuje v jeho blízkosti a má ho odstrániť.
Hrajú E. Petekkaya, E. Özkanová, L. Tanlarová, A. Bozová
Rok výroby 2014
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.