Neželaná nevesta (272)

seriál
272 Boranovci sú šokovaní, keď Esma nespoznáva Anastasyu. Preto zostane Anastasya aj naďalej pracovať v sídle. Novinári sa dozvedia o Farukovom rozhodnutí odísť z firmy Boranovcov, čo firme spôsobí obrovské problémy. 273 Faruk pripraví pre Süreyyu prekvapenie. Reštauráciu, ktorú plánuje otvoriť, má byť začiatkom ich nového života. Süreyyu, ktorá sa snaží zdieľať Farukovo vzrušenie, však trápi vnútorný nepokoj, ktorý nedokáže identifikovať. Esma prichytí Anastasyu a Osmana pri bozkávaní. To, čo sa udeje po tom, bude pre Osmana poriadnym šokom. Dilara sa rozhodne dať šancu Mertovi a prijme jeho pozvanie na koncert.
Hrajú Ö. Deniz, A. Enverová, I. Bilginová, S. Bademci, D. Aksüyeková, F. Tanis
Rok výroby 2018
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (18)

Krimiseriál USA (2008). Agent Hotchner se vrací ke svému prvnímu případu. Před deseti lety se mu nepodařilo dopadnout obávaného sériového vraha. Dokáže to nyní a odčiní tak svou vinu, kterou cítí za…
seriál Nova Action 23:40

Jedného dňa, možno

film JOJ Plus 22:30

Vzbuďte se, vojáci!

film Nova Cinema 21:55

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.