Holky z kalendáře

film
Dvanáct svérázných členek váženého dobročinného spolku hledá nové možnosti, jak získat peníze na charitu. Tradičním zdrojem příjmů je každoroční kalendář spolku, ale tentokrát by ho chtěly udělat trochu jinak. Nechtějí se sice vzdát tradičních fotografií, ale konečnou podobu kalendáře všechny doslova šokují. Mezi pečenými dobrotami, jablečnými štrúdly a naaranžovanými květinami totiž ženy pózují - jak je pánbůh stvořil! V hlavních rolích rozpustilé komedie HOLKY Z KALENDÁŘE hrají Helen Mirrenová a Julie Waltersová.
Réžia N. Cole
Hrajú H. Mirrenová, J. Waltersová, J. Alderton, L. Bassettová, A. Crosbieová
Rok výroby 2003
Krajina Spojené kráľovstvo

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.