Rýchlo a zbesilo 6

film
Akčný triler USA (2013). Všetky cesty vedú sem. Rýchla a zbesilá partia na vytunovaných autách sa vracia vo veľkom šýle - po šiestykrát. Niektoré motory nezadriete, aj keď jazdíte s plynovým pedálom neustále zošliapnutým k podlahe. Jedna z najúspešnejších akčných filmových sérií súčasnosti aj naďalej jazdí na plný plyn. Po krádeži sto miliónov dolárov a úteku z brazílskeho Ria sa tím Dominica Toretta roztrúsil po celom svete bez možnosti návratu domov. Medzitým agent Hobbs sleduje extrémne nebezpečnú bandu Owena Shawa, ktorého vodiči zneužívajú svoje schopnosti na páchanie najťažších zločinov. Jediný, kto mu ich môže pomôcť zastaviť a odovzdať do rúk spravodlivosti, je práve Dominicov tím, a to výmenou za odpustenie všetkých svojich zločinov. Dominic však ešte netuší, že s ľuďmi, po ktorých pôjde, spolupracuje aj jeho bývalá priateľka Letty, ktorú všetci považujú za mŕtvu. Na konci posledného dobrodružstva v Riu sa Dominic s Brianom radovali z dobre odvedenej práce, keď ich zásluhou skončil jeden mafián z Ria chudobnejší o sto miliónov dolárov a oni sú o rovnakú sumu bohatší. Keďže nad nimi visí hrozba väzenia, rozpŕchnu sa po celom svete, čo najďalej od svojich blízkych. Špeciálny agent Hobbs, ktorý ich sledoval, sa medzitým zameral na inú partiu bezohľadných vodičov, ktorí svoje schopnosti za volantom využívajú na páchanie zločinov. Skupina vedená chladnokrvným géniom Owenom Shawom mu ale stále uniká, a tak sa ju rozhodne zastaviť jej vlastnými zbraňami - s pomocou rýchlych vodičov, ktorí za volantom sa akoby narodili. A tými najlepšími sú práve Dom, Brian a ich tím. Odmena za prácu? Úplné očistenie ich mena a možnosť vrátiť sa domov. K spolupráci s políciou však Dominica motivuje ešte jedna skutočnosť - jeho bývalé dievča Letty, ktorú všetci považovali za mŕtvu, žije, a pomáha nepriateľovi!
Réžia J. Lin
Hrajú V. Diesel, P. Walker, D. Johnson, J. Brewsterová, M. Rodriguezová, L. Evans, T. Gibson, G. Caranová, S. Kang, G. Gadotová, Ludacris
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.