2 dni v New Yorku

film
Romantická komédia Fr. (2012). Rodinná návšteva vystaví dvojicu milencov zaťažkávacej skúške. Ako prežijú zdrvujúcu inváziu Francúzov v New Yorku? Pocit bezpečného rodinného zázemia v New Yorku jej ohrozí vlastná rodina z Francúzska. Dva dni strávené v New Yorku s energickými francúzskymi príbuznými sú pre Marion hotovým peklom na zemi. Najmä keď musí zároveň pripravovať prvú vernisáž svojich fotografií, reflektujúcich jej doterajší súkromný život. Mingus sa živí ako redaktor a rozhlasový moderátor, jeho francúzska priateľka Marion Dupré sa pokúša presadiť ako fotografka. Žijú celkom pokojný život v newyorskom byte na Manhattane so svojimi dvomi deťmi z predchádzajúcich vzťahov, až kým nepriletí na návštevu Marionin žoviálny a výstredný otec Jeannot, jej nadržaná sestra Rose a jej priateľ Manu. Dva dni strávené energickými francúzskymi príbuznými sú pre Marion skutočným peklom na zemi, čo ešte vystupňuje fakt, že práve pripravuje prvú vernisáž fotografií, reflektujúcich jej doterajší súkromný život. Trojici hlučných francúzskych votrelcov v New Yorku však chýbajú zábrany, a pokiaľ ide o jedlo, sex a o kritiku všetkého amerického - s výnimkou Baracka Obamu, nemajú skutočne žiadne hranice. Vzťah Mingusa a Marion čelí náročnej skúške. Ako sa to všetko skončí? Vydržia partneri túto zdrvujúcu inváziu Francúzov v New Yorku?
Réžia J. Delpyová
Hrajú Ch. Rock, J. Delpyová, A. Landeauová, A. Delpy, A. Nahon, K. Burtonová, D. Baker, D. Brühl, M. Williamsová, E. Wagnerová
Rok výroby 2012
Krajina Francúzsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Trek: Do neznáma

Za hranice známeho vesmíru. Práve tam smeruje posádka lode Enterprise v pokračovaní legendárneho Star Treku.
film Dajto 20:15

Santa má bráchu

film Nova Cinema 20:00

Poldovi v patách

film Nova Cinema 22:10

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.