Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVII (3)

seriál
Tři černí studenti střední školy se dostali v parku do sporu s transsexuálem. Potyčka vyvrcholila přetahováním o jeho fotoaparát. Jeden z mladíků do něj tak nešťastně strčil, že transsexuál spadl z mostu. Díky tomu, že přihlížející lidé celou situaci natočili na video a následně ji dali na sociální sítě, není pro policisty problém pachatele chytit. Ukáže se, že mladík je ve skutečnosti dosud netrestaný a vzorný student. Když transsexuál v nemocnici zemře, celý případ se vyvíjí velice tragicky.
Hrajú M. Hargitayová, Ice-T, K. Giddishová, P. Scanavino, R. Esparza..
Rok výroby 2015
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.