Slunečná (2)

seriál
Splašení koně. Seriál ČR (2019). Spory medzi Tinou a Sylvou o predaji statku pokračujú. Aj medzi ľuďmi na statku panuje obava z toho, čo bude ďalej. Profesor je presvedčený, že ich všetkých vyhodia. Tine sa v noci zjaví Popelka. Tina sa ho pýta, či skutočne napísal Sylve e-mail, že by chcel predať statok. Popelka to poprie. Štěpán sa preberie z umelého spánku. Doktor upozorňuje jeho rodičov, že mu zrejme budú musieť vziať obličku, ktorú si poškodil pri autohavárii. Franta sa ponúka, ale pri následných testoch sa zistí, že nie je Štěpánov otec. Svoju manželku so zistením nekonfrontuje. Janek sa snaží zbaliť Tinu, ale bez úspechu.
Réžia L. Kodad
Hrajú E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Wind River

Krimitriler Kan./VB/USA (2017). Nie je nič ťažšie, než vypátrať skutočnú pravdu. Skúsený stopár pomáha agentke FBI vyšetriť vraždu mladej ženy v indiánskej rezervácii Wind River vo Wyomingu. Stopár…
film JOJ Plus 20:25

Terminátor Genisys

film Dajto 20:15

Konečná

film Nova Cinema 23:30

King Kong

Spoznajte ôsmy div sveta – gigantické monštrum z Ostrova lebiek menom Kong!
film Dajto 26.1. o 20:15

Tajný život Marilyn Monroe

film Doma 26.1. o 20:00

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

film Nova Cinema 26.1. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.