Beverly Hills 90210 (2)

seriál
Romantický seriál USA (2019). Reboot kultového seriálu z 90. rokov. Čas strávený spoločnou prípravou nového televízneho seriálu bude pre jeho tvorcov oveľa dôležitejší než samotné dielo, na ktorom pracujú. Devätnásť rokov po ukončení kultového seriálu Beverly Hills 90210 sa hlavní predstavitelia opäť stretávajú, aby nakrútili jeho pokračovanie a oživili tak zašlú slávu. Čas strávený spoločnou prípravou nového seriálu však bude pre jeho tvorcov a predstaviteľov oveľa zaujímavejší, zábavnejší a pikantnejší než výsledný produkt, na ktorom pracujú. Hviezdy kultového seriálu Beverly Hills 90210 z 90. rokov minulého storočia - Tori Spellingová, Jennie Garthová, Shannen Dohertyová, Jason Priestley, Ian Ziering, Brian Austin Green a Gabrielle Carterisová - sa stretnú v metropole zábavy Los Angeles, aby spolupracovali na oživení ich spoločného diela po dvadsiatich rokoch. Herci si však rýchlo uvedomia, že ich spoločné stretnutie po toľkých rokoch je oveľa zaujímavejšie než vymýšľanie príbehu novej série vzkrieseného seriálu. Čo sa stane, keď sa po rokoch znova stretnú prvé lásky, starí priatelia, úhlavní nepriatelia a oživia sa dávne vzťahy a romániky?
Réžia Elizabeth Allen Rosenbaumová
Hrajú Jason Priestley, Shannen Dohertyová, Ian Ziering, Tori Spellingová, Brian Austin Green, Jennie Garthová, Gabrielle Carterisová, Ty Wood, La La Anthonyová, Ivan Sergei
Rok výroby 2019
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Interstellar

Dobrodružný film VB/USA (2014).
film Dajto 20:15

Prepadovka 2

film Markíza 23:00

12 hrdinov

film JOJ 20:35

Interstellar

Dobrodružný film VB/USA (2014).
film Dajto 24.1. o 20:15

Prepadovka 2

film Markíza 24.1. o 23:00

Hulk

film Markíza 22.1. o 23:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.