Logan Lucky: Miliónová lúpež

film
Akčná krimikomédia USA (2017). Nemajú štýl, ale majú plán. Bratia Loganovci žijú v úplnom zapadákove. Nemajú peniaze, nemajú prácu a prekliatu pečať večných smoliarov a lúzrov si nesie ich rodina už celé storočie. Meno Logan je v tomto kraji synonymom prehry. Hovorí sa, že bratia Loganovci sú nenapraviteľní idioti. Možno aj preto sa Jimmy Logan konečne rozhýbe, aby zakrútil kolesom šťastia. Rozhodne sa ukradnúť 14 miliónov dolárov počas najväčších a najslávnejších automobilových pretekov v Spojených štátoch, NASCAR v Severnej Karolíne. To je už slušná suma peňazí, a preto potrebuje získať do partie svojho brata Clyda, vytiahnuť z väzenia Joa Banga, miestneho odborníka na lúpeže akéhokoľvek druhu, a zohnať ďalších pomocníkov. Ich plán vyzerá úplne šialene, ale výhodou pribrzdených zlodejov je to, že všetci si myslia, že sú... pribrzdení.
Réžia S. Soderbergh
Hrajú Ch. Tatum, A. Driver, D. Craig, K. Holmesová, H. Swanková, S. Stan, R. Keoughová, K. Waterstonová, S. MacFarlane, J. Quaid, B. Gleeson, D. Denman, J. O’Heir, Ch. Halford, M. Blair
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Interstellar

Dobrodružný film VB/USA (2014).
film Dajto 20:15

Prepadovka 2

film Markíza 23:00

12 hrdinov

film JOJ 20:35

Interstellar

Dobrodružný film VB/USA (2014).
film Dajto 24.1. o 20:15

Prepadovka 2

film Markíza 24.1. o 23:00

Hulk

film Markíza 22.1. o 23:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.