Kokain

film
George vyrůstal s otcem, zkrachovalým podnikatelem, a věčně nespokojenou matkou. Proto si slíbil, že bude žít jinak a nikdy nebude chudý. Koncem 60. let proto s kamarády Tučňákem a Kevinem, svou přítelkyní letuškou Barbarou a překupníkem Derekem rozjedou obchod s marihuanou, po níž je na vysokých školách velká poptávka. V 70. letech přejdou na kokain a podílí se na vytvoření kokainové cesty z Kolumbie. Ač se časem topí v milionech, zůstává George obyčejným mužem, který touží především po šťastné rodině. Jako takový však v nelítostném světě zločinu nemá šanci a čeká ho hořký pád až na samé dno. USA 2001, životopisný krimi.
Réžia T. Demme
Hrajú J. Depp, P. Cruzová, R. Liotta, F. Potenteová, R. Griffithsová, P. Reubens, J. Mollá, C. Curtis
Rok výroby 2001
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Wind River

Krimitriler Kan./VB/USA (2017). Nie je nič ťažšie, než vypátrať skutočnú pravdu. Skúsený stopár pomáha agentke FBI vyšetriť vraždu mladej ženy v indiánskej rezervácii Wind River vo Wyomingu. Stopár…
film JOJ Plus 20:25

Terminátor Genisys

film Dajto 20:15

Konečná

film Nova Cinema 23:30

King Kong

Spoznajte ôsmy div sveta – gigantické monštrum z Ostrova lebiek menom Kong!
film Dajto 26.1. o 20:15

Tajný život Marilyn Monroe

film Doma 26.1. o 20:00

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

film Nova Cinema 26.1. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.