Prekliaty raj

film
Krátka anotácia: Heike so Stefanom si konečne splnili svoj sen a vydali sa na plavbu loďou okolo sveta. Ani jeden z nich netušil, že sa jedná o posledné spoločné chvíle v živote... Anotácia: Heike Dorschová (Stefanie Stappenbeck) a jej priateľ Stefan Ramin (Marcus Mittermeier) snívali o plavbe okolo sveta. Dokázali si našetriť dosť peňazí na kúpu lode a konečne sa vydali na vysnívanú plavbu. Rozhodnú sa pre zastávku na ostrove Nuku Hiva, kde sa im veľmi páči. V malej dedine sa zoznamujú s miestnym mužom menom Arihano (Marouo Bro Richmond), ktorý ponúkne Stefanovi účasť na love kôz. Stefan je nadšený, ale Heike sa nechce lovu zúčastniť a zostáva na lodi. O pár hodín neskôr sa objaví na lodi Arihano a nalieha na Heike, aby šla s ním, že sa Stefan zranil. Heike si najskôr myslela, že ani Arihano poriadne nevie, kde Stefan je, no ten ju do džungle vylákal, aby jej ublížil. Heike sa podarilo utiecť a nahlásiť miestnej polícii, ktoré šéfuje komisár Jacques (Jean-Yves Berteloot), že jej priateľ je nezvestný. Polícia síce začne Stefana hľadať, ale bezúspešne, a tak sa Heike rozhodne pátrať na vlastnú päsť. Vráti sa na miesto, kde Heike vystúpila z člna a nasledovala Arihana do džungle. Postupne sa jej začnú vybavovať detaily a zavedie policajtov na miesto, kde ju Arihano priviazal k stromu. Komisár Jacques je k obvineniu Arihana skeptický, pretože sa jedná o syna veľmi váženého muža. Keď však nájdu kus látky, ktorú dal Arihano Heike a topánku, ktorú stratila pri úteku, začnú brať policajti jej obvinenia vážne. Začne rozsiahle pátranie po Stefanovi a polícia nájde v džungli ohnisko so zvyškami spáleného ľudského tela. Komu patria? A kam sa vyparil Arihano?
Réžia J. Kennelová
Hrajú S. Stappenbecková, M. Mittermeier, J. Y. Berteloot, F. Coorsová, M. Rapold
Rok výroby 2015
Krajina Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 23.2. o 22:55

Troja

film Nova Cinema 23.2. o 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.