Venom

film
Na filmová plátna přichází jedna z nejlepších a nejkomplexnějších komiksových postav společnosti Marvel. Z Eddieho Brocka (Tom Hardy) je zlomený muž poté, co přijde o všechno včetně své kariéry i snoubenky. Právě když se dostane na úplné dno, stane se hostitelem mimozemského symbionta Venoma. Zničehonic zjišťuje, že disponuje novými superschopnostmi a má možnost dělat, cokoliv se mu zachce. Budou jeho nově nabyté schopnosti stačit k tomu, aby tento smrtonosný ochránce porazil zlé síly, zvláště pak mnohem silnějšího a vyzbrojenějšího symbiontického rivala Riota?
Réžia R. Fleischer
Hrajú T. Hardy, M. Williamsová, R. Ahmed, S. Haze, R. Scott
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 23.2. o 22:55

Troja

film Nova Cinema 23.2. o 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.