Moja malá princezná (17/92)

seriál
17 Ugur sa prizná Demirovi, že sa stal obeťou podvodníka a rozhodnú sa ísť na políciu. Cemal dá Asu adresu, na ktorej býva Demir s Öyku. Zároveň jej predostrie svoj plán, ako sa pomstiť Demirovi. Öyku v škole odpadne, čím vystraší učiteľku Sevgi. Candan prekvapí neočakávaná návšteva. 18 Demir sa zoznámi s Candaniným bratom Cenkom, od ktorého sa dozvie Candanino tajomstvo z minulosti. Demir si vypočuje, ako sa Ilayda vysmieva Öyku pre to, čo si oblečie na narodeninovú oslavu Mertcana. Rozhodne sa preto pripraviť pre Öyku prekvapenie a požiada o pomoc Candan.
Hrajú B. Gülsoy, L. L. Tugutluová, B. Gökyildizová, T. Mercan, S. Teoman
Rok výroby 2018
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 23.2. o 22:55

Troja

film Nova Cinema 23.2. o 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.