Súdna sieň

zábava
Babička. SR (2013). Vzťahy medzi starými rodičmi a vnúčatami sú zväčša veľmi dobré. Tak ako je to u Heleny Jareckej, ktorá svojho jediného vnuka nadovšetko miluje. Svoju lásku však Markovi teraz, po rozvode dcéry so zaťom, prejavovať nemôže. Bývalý zať nemá záujem, aby jeho syn strávil s rodinou matky - alkoholičky, teda ani s babičkou, čo i len jednu minútu. Má na to vážne dôvody a nezlomil ho ani návrh na úpravu styku s maloletým, ktorý na súd podala jeho bývalá svokra... Účinkujú: J. Buršáková a ďalší. Účinkujú: J. Buršáková, J. Penc, R. Názlerová, P. Palevičová, J. Frličková-Hittnerová, J. Štubniak, R. Kuric, I. Gontko a E. Lörinczová.
Réžia I. Predmerský, B. Mišík
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 23.2. o 22:55

Troja

film Nova Cinema 23.2. o 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.