Panelák (173)

seriál
Seriál SR (2008). Jarmila svojím postojom k Jakubovým problémom príjemne prekvapí aj Ivanu. Luciin plán vyšiel na 100%. V bare sa stretáva zaujímavá spoločnosť... Miesto, kde to žije.
Réžia T. Jančo, M. Tutoky, M. Volný
Hrajú V. Ráková, D. Mórová, H. Mičkovicová, M. Miezga, A. Bárta, J. Slezáček, B. Turzonovová, V. Kobielsky, H. Gregorová, F. Tůma, M. Partlová, R. Jakab, J. Kemka, Ľ. Paulovič, V. Paulovičová, B. Bystriansky, O. Hraška, J. a A. Hranáčovci, M. Kouřilová, L. Latinák, M. Ondrík, K. Haydu, A. Hryc, D. Šarközyová, L. Šipošová, G. Škrabáková, A. Stanková, H. Krajčiová, M. Majeský, E. Podzámska
Rok výroby 2008
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 23.2. o 22:55

Troja

film Nova Cinema 23.2. o 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.