Slunečná (4)

seriál
Epidemie. Seriál ČR (2019). Tina rieši ďalšiu katastrofu. Kozy ochoreli a vyzerá to, že ak nebudú okamžite očkovať celé stádo, tak o všetky kozy prídu. Janek ponúka, že rozbehne crowfundingovú kampaň. Tina ide za Konvičkovou a dohodne sa s ňou, že jej požičia 150-tisíc. Ľudia na statku sa skladajú, aby Tine pomohli, ale aj tak to nestačí. Tina si bude musieť požičať od Lídy. Lenže ani k tomu nedôjde, pretože Janek zahviezdi a peniaze z crowfundingovej kampane zoženie. 240-tisíc za dva dni. Tina ho má chuť objať. Franta sa podozrievavo pozerá na všetkých chlapov. Kto by mohol byť Štepánov otec? Hrajú: E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár a ďalší.
Réžia L. Kodad
Hrajú E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 23.2. o 22:55

Troja

film Nova Cinema 23.2. o 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.