Kobra 11 XVII (5)

seriál
Při rutinní kontrole na dálnici stopnou Bonrath a benjamínek dálniční policie Jenny růžové Ferrari zhýčkané hvězdy šoubyznysu, Sarah Kaufmannové. Doklady má sice v pořádku, ale do oka si s Jenny nepadnou. Semir a Ben zastaví auto se dvěma muži. Ben si všimne, že jsou ozbrojeni. Vzápětí začnou střílet a rozpoutá se divoká honička. Sice se jim podaří ujet, ale jejich identita je odhalena. Jeden z nich je specialista na únosy. Vyjde najevo, že měli za úkol unést právě Sarah. Ben se Semirem dostanou úkol ji chránit. Když jí nedovolí účastnit se módní přehlídky, zamkne je ve své šatně a uteče. Jakmile odejde na toaletu, je unesena.
Hrajú E. Atalay, T. Beck, K. Woywoodová, G. Vollmer, D.Huhn, D. Wutteová, N. Kurvin
Rok výroby 2012
Krajina Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 23.2. o 22:55

Troja

film Nova Cinema 23.2. o 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.