Domáci maznáčik

film
Dlhá anotácia: Keď hrdinka romantickej komédie Shelley (Anna Faris) skončí na dlažbe a nemá sa kam uchýliť, náhodou stretne partiu dievčat z miestnej vysokej školy, ktoré si hovoria Zeta Alpha Zeta a sú jej úplným opakom. Poskytnú jej síce vytúžený domov, ale vôbec sa nestarajú o kozmetické novinky ani módne výstrelky a inteligencia ich zaujíma viac než pôvabná tvárička. A tak si Shelley povie, že s tým niečo musí urobiť. Lenže keď svoje nové kamarátky zasväcuje do sveta šminiek, zistí jednu dôležitú vec - že byť pekná naozaj nie je v živote to najdôležitejšie.
Réžia F. Wolf
Hrajú A. Farisová, C. Hanks, E. Stonová, K. Denningsová, Ch. McDonald, H. Hefner
Rok výroby 2008
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 23.2. o 22:55

Troja

film Nova Cinema 23.2. o 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.