Krejzovi (30)

seriál
Riaditeľ banky oslavuje narodeniny a Anna mu prinesie fľašu Whisky z Krejzovych zásob. Namiesto Whisky je ale vo fľaši čaj. Anna má hanbu a je presvedčená, že za výmenou je Aneta. Zároveň má istotu, že v rodine je tajný alkoholik. Ale kto by na to mal dôvod? Petr je nešťastný z rozvodu... Ondra je frustrovaný z práce... A Krejzovi sa cnie za Helenou... Danka povie Markovi o Ive a Kiliánovi. Ako Marek zvládne spracovať informáciu, že má deväťročného syna, o ktorom doteraz nevedel? Povondrovej niekto otrávil psa. Pes je na tom stále horšie, ale Petr nemôže nič robiť, pokiaľ nezistí, čím bol pes otrávený. Povondrová si je istá, že za otravou je jej sused, ktorý chová mačky a jej psa neznáša. Ako ale suseda usvedčiť a dostať z neho informáciu o tom, aký jed použil? Petr je bezradný, ale Zdenička si s tým už nejako poradí. Nenechá predsa umrieť psa.
Réžia J. Polišenský
Hrajú V. Postránecký, V. Hybnerová, M. Plánková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Komínek a ďalší
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 23.2. o 22:55

Troja

film Nova Cinema 23.2. o 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.