Modrý kód (224)

seriál
Premiérový diel obľúbeného seriálu. Ste na urgentnom príjme. Začína sa boj o život v najskutočnejšom seriáli z lekárskeho prostredia. Tomáškova kamarátka z misií Honza Mašková trávi pár dní v Rubave. Býva v kúpeľoch na Stříbrňáku. Mašková s Tomáškom vyvádzajú vylomeniny. Tomášek je šťastný. V Rubave sa objaví nová "bufetářka" Laura so svojim novým projektom na obnovu bufetu. Všetci chlapi z nej šalejú. Vypukne nepísaná súťaž o to, kto ju dostane. Maty s Veronikou prežívajú rozpačité chvíle. Úzkostlivo sa vyhýbajú iným, než pracovným témam. Žák bol na pohovore ohľadom lukratívnej pracovnej ponuky. Vyzerá to dobre, zrejme tú prácu dostane. Bol by rád, keby Vali do Prahy odišla s ním.
Réžia L. Buchar
Hrajú S. Laurinová, S. Rašilov, T. Měcháček, R. Zach, J. Štěpnička, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, I. Chmela, M. Procházková, a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 23.2. o 22:55

Troja

film Nova Cinema 23.2. o 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.