Dedičstvo (8)

seriál
Dožinky. Seriál SR (2013). Júlia a Andrej sa prebudia v Gábrišovom dome po spoločne strávenej noci a ruka v ruke sa objavia na dožinkových slávnostiach v krčme. Júlia vyhrá v krčme tombolu, čo dedinčania patrične okomentujú. Lydka a Ronaldo majú tajné stretnutie v lese a skrývajú sa pred ľuďmi. Júlia ponúkne Mišovi vopred peniaze za prerábku domu, aby mal za čo zaplatiť školné pre syna. Na Rudov rozkaz Ďuri naznačí Gábrišovi, že by mal predaj domu Júlii ešte prehodnotiť. Aby to lepšie pochopil, Gabo mu to príde vysvetliť ešte dôkladnejšie. Júlia čaká s Andrejom a so Zdenkou na obecnom úrade na Gábriša. Majú podpísať kúpnopredajnú zmluvu. Gábriš jej však oznámi, že jej dom nepredá. Ešte väčšie je jej sklamanie, keď zistí, že sa už nemôže stretávať so svojou jedinou kamarátkou Lydkou. Aj Kristíne zakážu, aby komunikovala s Júliou. Júlia tuší, že za všetkým opäť stoja Petrovičovci, a tak si to ide vyjasniť s Danom na majer.
Réžia A. Vlk, I. Predmerský, R. Bunger
Hrajú Z. Slámková, D. Junas, P. Mattes, K. Guštafíková, J. Maroši, A. Eliáš, A. Achberger, I. Penthorová, D. Laurová, N. Dubovanová, M. Klíma, K. Kubánková, T. Šúrová, D. Gajdoš
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 23.2. o 22:55

Troja

film Nova Cinema 23.2. o 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.