Súdna sieň

zábava
Žiarlivá mrcha. SR (2015). Žiarlivosť je vraj dôkazom lásky, hoci práve v súdnej sieni tomu už bolo viackrát práve naopak. Svoje by o tom vedel rozprávať aj Richard, ktorému jeho priateľka Gabriela svojou žiarlivosťou natoľko strpčovala život, že bol nútený rozísť sa s ňou tesne pred svadbou. Navyše, Gabika mu svojimi excentrickými výstupmi spôsobila problémy aj v práci, a dokonca sa proti nemu obrátila aj jeho vlastná rodina. Každá minca má však dve strany, a obraz, ktorý sa objaví práve na tej druhej strane, sa Richardovi určite páčiť nebude!
Hrajú Janka Buršáková
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 23.2. o 22:55

Troja

film Nova Cinema 23.2. o 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.