Řbitov zviřátek

film
Snímek "Řbitov zviřátek", natočený podle hororové novely Stephena Kinga, sleduje doktora Louise Creeda (Jason Clarke), který se přestěhoval se svou ženou Rachel (Amy Seimetzová) a dvěma malými dětmi z Bostonu do venkovského městečka Maine. Hluboko v lesích poblíž jejich nového domu záhy najde skryté záhadné pohřebiště. Poté, co rodinu zasáhne tragédie, se Louis obrací na svého neobyčejného souseda Juda Crandalla (John Lithgow), čímž odstartuje nebezpečnou řadu příhod, které odhalují nevyzpytatelné zlo se strašlivými následky.
Réžia K. Kölsch, D. Widmyer
Hrajú J. Clarke, A. Seimetzová, J. Lithgow, J. Laurenceová, H. Lavoie, L. Lavoie
Rok výroby 2019
Krajina Spojené štáty, Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Fakjú pán profesor 3

Komédia N (2017). Obľúbený samozvaný učiteľ a bývalý kriminálnik Zeki Mϋller musí tretíkrát dokázať svoje kvality. Prichádza totiž hodina pravdy. Goetheho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho…
film JOJ 20:35

Ostrí chlapci

film JOJ 23:15

Práskač

film Markíza 23:05

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.