Moja malá princezná (45/92)

seriál
45 Demir sa vracia do starých koľají – začne piť a chce znova kradnúť. Öyku si zvyká na život s Asu. Asu s Cemalom zistia, že sa stali obeťami falošného právnika a žiadne peniaze z dedičstva po jej otcovi Asu neuvidí. Asu tak radikálne zmení postoj voči Öyku. Začne Öyku ľutovať , že si vybrala na súde ju? 46 Demir s Ugurom sa chytia do Cemalovej a Jilletovej pasce a ocitnú sa tak v hľadáčiku polície. Öyku sa stratí cestou do školy a nevie sa dovolať Asu ani Demirovi. Pomôže jej Candan? Candan povie Asu o tom, že Öyku trpí nevyliečiteľnou chorobou. Ako sa Asu zachová?
Hrajú B. Gülsoy, L. L. Tugutluová, B. Gökyildizová, T. Mercan, S. Teoman
Rok výroby 2018
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Troja

Akční dobrodružný film USA/VB/Malty (2004). Trojský princ Paris unesl ženu spartského krále, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou krutou válku, v níž se střetli největší antičtí hrdinové…
film Nova Cinema 23.2. o 20:00

Komici

film JOJ Plus 23.2. o 22:55

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.