Ohnivý kuře

seriál
21. Pán Vajíčko: Mike prespal u Kláry a ráno jej pripravil raňajky. Sú sami, pretože Didi spala u deda. Mike kvôli Kláre príde neskoro do práce a Junior je naňho poriadne napálený. Všetko počuje Trébl a dá si dve a dve dokopy. Mike neskôr Kláru doslova prepadne v cukrárni a využije, že je tam sama. Klára v opojení z Mikea zabudne, že má pre Didi do školy zohnať rôzne vtáčie vajcia. Didi je sklamaná. Mike sa snaží celú situáciu zachrániť s pomocou Liua. Ráno jej odovzdá škatuľu s niekoľkými druhmi vajec. Klára je šťastná a sľubuje odmenu. Keď však cestou do hotela uvidí Mikea ako flirtuje s učnicami, rozhodne sa v ich vzťahu pribrzdiť... 22. Nie, šéfe: Robert zorganizoval v hoteli návštevu Polreicha. Chce nakrúcať „Áno, šéfe!“ Renáta je najskôr proti, ale Robert ju presvedčí. V kuchyni machruje pred Mikeom a Burákom, ktorí sa tvária, že Polreicha vôbec nepoznajú. Robert však ostane poriadne prekvapený, keď sa so známym kuchárom zdravia ako starí známi. Polreich ochutná Robertovo menu a kamarátsky mu odporučí, aby u nich reláciu nenakrúcali. Úplne iné plány však má s Mikeom a Burákom po návšteve ich podniku.
Hrajú J. Prachař, J. Dolanský, S. Leichtová, S. Babčáková, M. Suchánek
Rok výroby 2016
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Troja

Akční dobrodružný film USA/VB/Malty (2004). Trojský princ Paris unesl ženu spartského krále, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou krutou válku, v níž se střetli největší antičtí hrdinové…
film Nova Cinema 23.2. o 20:00

Komici

film JOJ Plus 23.2. o 22:55

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.