Smrtonosná zbraň (3/18)

seriál
I. 3 Výdajne "lekárskej" marihuany zarábajú ročne miliardy. Tieto peniaze však nemôžu uložiť v banke, ale stará sa o ne súkromná spoločnosť, ktorá dbá aj o ich prevoz. Jedna dodávka s peniazmi je prepadnutá. Pre Murtaugha sa tento prípad stane osobným, pretože vodičom dodávky je jeho bývalý inštruktor a kolega na dôchodku. Navyše musí svoj nabitý rozvrh prispôsobovať, aby trávil aj nejaký čas s manželkou Trish. Riggs ďalej pokračuje v sedeniach s psychologičkou dr. Cahillovou.
Hrajú D. Wayans Jr., C. Crawford, K. Sharpová
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Troja

Akční dobrodružný film USA/VB/Malty (2004). Trojský princ Paris unesl ženu spartského krále, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou krutou válku, v níž se střetli největší antičtí hrdinové…
film Nova Cinema 23.2. o 20:00

Komici

film JOJ Plus 23.2. o 22:55

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.