Ano, šéfe!

zábava
Zdeněk Pohlreich je späť v plnej sile preto, aby ste v reštauráciách nejedli blafy! Jiří Kotas otvára kúsok od kúpeľnej kolonády v Poděbradoch reštauráciu Septime Grand Restaurant. Pomenoval ju podľa známeho filmu Grand restaurant pána Septima s Luisom de Funesom v hlavnej úlohe. Na uvádzací večierok chce pozvať všetkých, ktorí v Poděbradoch niečo znamenajú. Sebavedomia má Kotas na rozdávanie. Ako obstoja jeho lahôdky pred šéfom? A kto z nich prejde kolonádu na segwayi elegantnejšie?
Réžia F. Remunda
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Troja

Akční dobrodružný film USA/VB/Malty (2004). Trojský princ Paris unesl ženu spartského krále, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou krutou válku, v níž se střetli největší antičtí hrdinové…
film Nova Cinema 23.2. o 20:00

Komici

film JOJ Plus 23.2. o 22:55

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.