Slunečná (11)

seriál
Čarodějka snů. Seriál ČR (2019). So Zdenkom dorazia do domu Vackovcov samé katastrofy. Najskôr prezradí rodinný recept na marmeládu, s ktorou Lída roky vyhrávala súťaž. Na udobrenie urobí večeru a servíruje Frantovho králika, ktorý bol krycí králik celej dediny. A nakoniec rozbije Líde zbierku porcelánu. Roman si myslí, že chce Janek postaviť na slnečných stráňach pri statku fotovoltickú elektráreň a začne konať. A Janek sa pomaly zbližuje s Tinou.
Réžia J. Polišenský
Hrajú E. Burešová, B. Jánovi, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Troja

Akční dobrodružný film USA/VB/Malty (2004). Trojský princ Paris unesl ženu spartského krále, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou krutou válku, v níž se střetli největší antičtí hrdinové…
film Nova Cinema 23.2. o 20:00

Komici

film JOJ Plus 23.2. o 22:55

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.