Svatby v Benátkách (14)

seriál
Zažiť romantiku a skutočné Taliansko nemusíte len v tých najslávnejších Benátkach. Aj také Benátky nad Jizerou v stredných Čechách skrývajú romantické príbehy, ktoré sa pečatia svadbou, rovnako ako osudy, ktoré nám seriál s humorom približuje. Filip opúšťa tehotnú Elišku. Olge narozprával, že Eliške bolo zle a musel ju odviezť do nemocnice a preto včera neprišiel. Olga však cez Mariku zistí, že Eliška v nemocnici nie je. Je z Filipa sklamaná a vyhodí ho, pretože jej klamal. Filip sa preto vracia k Eliška, lenže tá ho vyhadzuje tiež. Alois sa kvôli Libuši pobije v krčme. Ostentatívne si od nej potom vynúti bozk, aby ostatní a hlavne Šrámek videli, že Libuše je len jeho. Lolu s Ivanom vyruší v salóne klientka.
Réžia P. Slavík
Hrajú P. Hřebíčková, M. Kraus, O. Veselý, A. Bendová, F. Blažek, A. Vránová, L. Potměšil, H. Gregorová, J. Dvořák, P. Kostka, L. Zahradnická, D. Verzichová, M. Pleštilová, J. Švandová, V. N. Bárta, Z. Žák, J. Malá, M. Davídek, P. Kocourek, V. Šanda, J. Szymik, J. Růžička, H. Kusnjerová, J. Šenki, P. Bureš, R. Zorychta, J. Pastorková, K. Janečková, G. Bauer, G. Heclová, H. Čermáková, K. Zapletal a ďalší
Rok výroby 2014
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Troja

Akční dobrodružný film USA/VB/Malty (2004). Trojský princ Paris unesl ženu spartského krále, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou krutou válku, v níž se střetli největší antičtí hrdinové…
film Nova Cinema 23.2. o 20:00

Komici

film JOJ Plus 23.2. o 22:55

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.