Dovidenia, stará mama! II (2)

seriál
Komediálny seriál SR (2016). Grófka chce dať na manželov hrob všetky jeho medaily a vyznamenania. Na cintoríne bude kvôli ceremónii aj dychovka. Güzel s Tarkanom sú presvedčení, že vyznamenania z hrobu určite ukradnú zlodeji, matka ale trvá na svojom. Kikuš nájde pod Tarkanovým vankúšom snubný prsteň, to je pre ňu znamenie, že jej svadba sa blíži. Z Tarkanovho rozpráva pochopila, že o ruku ju požiada netradične na cintoríne. Došlo však k veľkému nedorozumeniu… Güzel zistí, že Macej nemá obrúčku, niekde ju stratil. Je presvedčená, že jej manžel chodí do erotických klubov. Z predpokladaných zásnub bola na cintoríne spomienková ceremónia na zosnulého grófa. Macej vysvetlí Kikuš, že od začiatku to bolo nedorozumenie. Kikuš zistí, že nájdený prsteň je vlastne Macejova obrúčka. Güzel podozrieva svojho manžela z nevery s Kikuš. Macej má čo vysvetľovať… Rodine Gülemiházyiovcov, ktorá má tureckých predkov a korene v Osmanskej ríši, vládne dominantná matka Malika. Jej dvom deťom aj s rodinami ide o jedno – zapáčiť sa jej, aby ich nevydedila. Plnia jej príkazy aj napriek tomu, že najradšej by ju utopili v lyžičke vody. Jej temperamentný a sebavedomý syn Tarkan, žijúci s priateľkou Kristínou a papuľnatou dcérkou Anastáziou, sa venuje pochybným obchodom a s peniazmi nemá problémy. Grófkina dcéra Güzel Pišingerová sa nevydala práve najlepšie. Jej manželom je Macej, pokladník v obchode. Spolu s dospievajúcim synom Duranom trpia neustálym nedostatkom peňazí. Sociálne rozdiely medzi súrodencami, spory o dedičstvo, vzájomná závisť či problémy s peniazmi dovádzajú členov rodiny k mnohým absurdným situáciám.
Réžia A. Kraus, V. Csudai
Hrajú B. Turzonovová, M. Miezga, K. Greppelová, Z. Mauréry, M. Landl
Rok výroby 2016
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Troja

Akční dobrodružný film USA/VB/Malty (2004). Trojský princ Paris unesl ženu spartského krále, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou krutou válku, v níž se střetli největší antičtí hrdinové…
film Nova Cinema 23.2. o 20:00

Komici

film JOJ Plus 23.2. o 22:55

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.