Jedine ona

film
Keď Scott McKnight (COMMON), basketbalová hviezda NBA, utrpí nepríjemné zranenie, fyzioterapeutka Leslie Wrightová (QUEEN LATIFAHOVÁ) sa ho neoblomne snaží dostať opäť do formy. Cíti, že získala životnú šancu dosiahnuť významný profesijný úspech a hviezdny pacient ju môže presláviť medzi kolegami z branže. A skutočne, terapia prináša skvelé výsledky, ale len do chvíle, keď sa Leslie do Scotta zamiluje a profesionálny vzťah lekárky k pacientovi prerastie do lásky. Žena si musí vybrať medzi kariérou, o ktorej vždy snívala, a volaním svojho srdca. Ako sa však zdá, Scotta jej city vôbec nezaujímajú, pretože ho medzitým očarila Morgan Alexanderová (PAULA PATTONOVÁ), jej kamarátka z detstva. Morgan by rada ulovila Scotta ako nádhernú trofej a čo najskôr sa chce zaňho vydať. Bude zamilovaná Leslie aj naďalej iba predstierať, že je najlepšia kamarátka Morgan, alebo presvedčí Scotta, že to, po čom najväčšmi túži, má celý čas priamo pred nosom?
Réžia S. Hamriová
Hrajú Q. Latifahová, Common, P. Pattonová, J. Pickens Jr., P. Rashadová, P. Grierová, L. Alonso, M. Brooks, M. Landes, P. Hermann, T. Blanchard, P. Montalban
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Troja

Akční dobrodružný film USA/VB/Malty (2004). Trojský princ Paris unesl ženu spartského krále, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou krutou válku, v níž se střetli největší antičtí hrdinové…
film Nova Cinema 23.2. o 20:00

Komici

film JOJ Plus 23.2. o 22:55

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.