Piadimužíci

film
Rodinná komédia VB/USA (1997). Malí ľudia. Veľké starosti. More zábavy. Ich životný priestor je súčasťou toho vášho. Takmer neviditeľná rodinka 10-centimetrových ľudí žijúcich v stenách domu sa musí zachrániť pred diabolským developerom, ktorý chce zbúrať ich domov. Vedeli ste, že existujú ľudkovia, ktorí žijú pod podlahou každého domu a bytu? K životu skoro nič nepotrebujú: namiesto stola si vezmú váš gombík, namiesto perín si požičajú vašu ponožku a jedna guľôčka hrášku, ktorá vám spadne zo stolu, nasýti celú rodinku. Od nepamäti žijú v symbióze s ľuďmi. Novému majiteľovi domu však začnú títo malí spoločníci prekážať, a tak sa rozhodne ich vyhnať. To však ešte netuší, že si naša podarená rodinka pozve na pomoc Piadiľudí zo širokého okolia. A to ešte len nastane chaos!
Réžia P. Hewitt
Hrajú J. Goodman, J. Broadbent, M. Williams, H. Laurie, C. Imrieová, T. Felton, B. Pierce, F. Newbiginová, R. Pickard, A. Gillett, D. Mackichanová
Rok výroby 1997
Krajina Spojené kráľovstvo, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Troja

Akční dobrodružný film USA/VB/Malty (2004). Trojský princ Paris unesl ženu spartského krále, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou krutou válku, v níž se střetli největší antičtí hrdinové…
film Nova Cinema 23.2. o 20:00

Komici

film JOJ Plus 23.2. o 22:55

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.