Cudzinka

seriál
Claire je cudzinkou hneď dvojakým spôsobom – musí sa totiž nielen vyrovnať s faktom, že je zrazu súčasťou úplne inej doby, ktorú pozná len zo stránok učebníc, ale tiež s tým, že je Angličankou v Škótsku bojujúcom za slobodu a nezávislosť, čiže v podstate persona non grata! Našťastie dokáže zúročiť svoje skúsenosti z poľnej nemocnice v druhej svetovej vojne, a tak sa z nej rýchlo stane oficiálna liečiteľka klanu MacKenzieovcov – no jej nadčasové vedomosti a schopnosti sú mnohým tŕňom v oku! Napokon je nútená vydať sa za svojho záchrancu Jamie, ku ktorému však po istom čase začne cítiť hlbokú a oddanú lásku. A tak hoci spočiatku bolo pre ňu absolútnou prioritou opätovné nájdenie toho záhadného kamenného kruhu a nádej, že existuje cesta späť do budúcnosti, zrazu jej život ponúkne novú perspektívu! Jej láska k Jamiemu totiž znamená ťažkú voľbu pre jej srdce – medzi dvoma diametrálne odlišnými mužmi i dvoma nezlučiteľnými životmi!
Hrajú C. Balfeová, S. Heughan, T. Menzies
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Fakjú pán profesor 3

Komédia N (2017). Obľúbený samozvaný učiteľ a bývalý kriminálnik Zeki Mϋller musí tretíkrát dokázať svoje kvality. Prichádza totiž hodina pravdy. Goetheho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho…
film JOJ 20:35

Ostrí chlapci

film JOJ 23:15

Práskač

film Markíza 23:05

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.