Slunečná (13)

seriál
Tina presviedča Sylvu, že Linhart ju len použil na to, aby od nej mohol kúpiť statok. Sylve je to jedno, hlavne keď na tom zarobí. A je presvedčená, že nakoniec dostane oboje. Linharta aj prachy za statok. Konvičková ponúka, že by Sylvu vyplatila a potom by podnikala s Tinou ona. Tina povie Júlii, že radšej si vezme prachy od Konvičkovej, než by predala statok Linhartovcom. Júlia ide do Prahy, háda sa pred Vildom so Sylvou. Večer povie Tine, že sa jej nepodarilo Sylvu prehovoriť, aby nepredávala svoj podiel. To Tinu neprekvapuje. A tak ide za Lídou, aby vyplatila Sylvu. Keď sa so Štefanom vezmú, bude to mať logiku. Ostatným na statku sa to nepáči, ale iný nápad nemajú. Lída nie je proti, ale Sylvu vyplatí až po svadbe Štefana a Tiny. Budú ju musieť urobiť skôr ako pôvodne chceli. Tine sa to veľmi nepáči, ale nemôže protestovať..
Réžia J. Polišenský
Hrajú E. Burešová, B. Jánovi, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Fakjú pán profesor 3

Komédia N (2017). Obľúbený samozvaný učiteľ a bývalý kriminálnik Zeki Mϋller musí tretíkrát dokázať svoje kvality. Prichádza totiž hodina pravdy. Goetheho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho…
film JOJ 20:35

Ostrí chlapci

film JOJ 23:15

Práskač

film Markíza 23:05

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.