Frajeri vo Vegas

film
V Brooklyne všetci poznali túto nerozlučnú štvoricu kamarátov, život ich ale nakoniec zavial každého inde. Jeden ostal sám v Brooklyne, druhý so svojou ženou na Floride, tretí žije v Jersey so synom. Z ospalosti ich vytrhne až telefonát toho štvrtého, bohatého právnika z Malibu, ktorý im oznámi, že konečne požiadal svoju mladú priateľku o ruku. Je rozhodnuté, stretnú sa v Las Vegas a bude to rozlúčka so slobodou ako sa sluší a patrí. Keď však dorazia do mesta, zisťujú, že toto už nie je Vegas, aké poznali. Je príliš veľké, príliš hlučné. Ale stále je to mesto hriechu, a to je hlavný dôvod, prečo sem prišli. Krásna žena, postupka, v ruke drink... Štvorica starých priateľov zrazu zázračne omladne a začne znova dobývať mesto hriechu.
Réžia J. Turteltaub
Hrajú M. Douglas, R. De Niro, M. Freeman, K. Kline, M. Steenburgen, J. Ferrara, R. Malco, R. Bart, W. Rosati
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Fakjú pán profesor 3

Komédia N (2017). Obľúbený samozvaný učiteľ a bývalý kriminálnik Zeki Mϋller musí tretíkrát dokázať svoje kvality. Prichádza totiž hodina pravdy. Goetheho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho…
film JOJ 20:35

Ostrí chlapci

film JOJ 23:15

Práskač

film Markíza 23:05

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.