Modrý kód (229)

seriál
Tomášek začíná být ze své rodinné idylky trochu na nervy. Chtěl by být aspoň chvilku sám, ale doma to nejde, obě ženské mu to samou láskou a pozorností znemožňují. Vypadá to, že Laura chodí na rande s kdekým, kromě Prokopa. Pro Prokopa je to výzva. Ví, že na ženské zabírá jeho nevinný kukuč a tak ho použije. A hned mají rande! Bojan svolává „tajnou“ poradu – Rasputin potřebuje podržet. A také musí mít svého důvěrníka, který ho bude povzbuzovat. Volba padne na Adama. Adam ví, že má Rasputinovi co vracet.
Réžia L. Buchar
Hrajú S. Laurinová, S. Rašilov, D. Gránský, T. Měcháček, J. Štěpnička, R. Zach, O. Rychlý, S. Nováková, V. Chaloupková, K. Frajmanová, I. Chmela, M. Procházková
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Fakjú pán profesor 3

Komédia N (2017). Obľúbený samozvaný učiteľ a bývalý kriminálnik Zeki Mϋller musí tretíkrát dokázať svoje kvality. Prichádza totiž hodina pravdy. Goetheho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho…
film JOJ 20:35

Ostrí chlapci

film JOJ 23:15

Práskač

film Markíza 23:05

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.