C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III (8)

seriál
Na základe podrobného skúmania vyšetrovatelia CSI zistia, že na 8 mm filme s pornografickými scénami je zachytená skutočná vražda takzvanej herečky. Keď sa im podarí odhaliť nielen meno obete, ale aj miesto, kde sa vražda stala, sú už len krôčik od odhalenia páchateľa brutálneho činu... Dav zlynčuje taxikára indického pôvodu, pretože údajne zrazil a zabil mladíka Todda Bransona. Ako však vyjde najavo, chlapca niekto predtým už ubodal na smrť. Ba čo viac, na celkom inom mieste. A tam, na ihrisku, objavia vyšetrovatelia z CSI ďalšiu mŕtvolu. Je medzi vraždami nejaká súvislosť?
Réžia K. Fink
Hrajú W. Petersen, M. Helgenbergerová, J. Foxová, G. Eads, G. Dourdan, P. Guilfoyle, E. Szmanda, R. D. Hall
Rok výroby 2002
Krajina Spojené štáty, Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Fakjú pán profesor 3

Komédia N (2017). Obľúbený samozvaný učiteľ a bývalý kriminálnik Zeki Mϋller musí tretíkrát dokázať svoje kvality. Prichádza totiž hodina pravdy. Goetheho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho…
film JOJ 20:35

Ostrí chlapci

film JOJ 23:15

Práskač

film Markíza 23:05

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.