Súdna sieň

zábava
Daj mi svätý pokoj. SR (2013). Nie každý sa vie vysporiadať s rozchodom. Zrazu sú tu prebudenia do nového dňa v prázdnej posteli, nikto vám neodpovedá na esemesky, vaša láska vám neberie telefón a vy sa nemáte ani komu posťažovať, pretože vás nikto nechápe. No takto to vníma iba ten, ktorý sa nevie odraziť a žiť aj po rozchode ďalej. Pre takého človeka je nepredstaviteľné žiť s niekým iným. A tak sa rozhodne stoj čo stoj bojovať o priazeň svojho bývalého partnera. No ako je známe, viac než 99% takýchto pokusov sa končí neúspešne. Aj Miroslava je už zúfalá zo svojho bývalého priateľa Mareka, ktorý nie a nie pochopiť, že je už koniec. Účinkujú: J. Penc, P. Palevičová, I. Gontko, L. Mušková, B. Martanovič, Ľ. Miková, A. Fratrič a ďalší.
Réžia I. Predmerský
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Fakjú pán profesor 3

Komédia N (2017). Obľúbený samozvaný učiteľ a bývalý kriminálnik Zeki Mϋller musí tretíkrát dokázať svoje kvality. Prichádza totiž hodina pravdy. Goetheho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho…
film JOJ 20:35

Ostrí chlapci

film JOJ 23:15

Práskač

film Markíza 23:05

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.