Súdna sieň

zábava
Matka notorička, Rodinu si nevyberáš. SR (2013). Kvetoslava bola kedysi milujúcou matkou, skvelou babičkou a uznávanou učiteľkou. Pred dvomi rokmi sa dozvedela hrozivú informáciu o svojom zdravotnom stave a situáciu psychicky nezvládla. Okrem choroby, ktorá sa zakráda pomaly ale nezvratne, sa pridružila ešte jedna diagnóza - Kvetin alkoholizmus. Jej syn Roman chce situáciu riešiť mimoriadne radikálne. A tak sa matka so synom ocitajú proti sebe v Súdnej sieni. Účinkujú: J. Penc a ďalší.
Réžia I. Predmerský
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Fakjú pán profesor 3

Komédia N (2017). Obľúbený samozvaný učiteľ a bývalý kriminálnik Zeki Mϋller musí tretíkrát dokázať svoje kvality. Prichádza totiž hodina pravdy. Goetheho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho…
film JOJ 20:35

Ostrí chlapci

film JOJ 23:15

Práskač

film Markíza 23:05

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.