Mistr iluze (6)

seriál
Kay vyšetřuje únos bývalé Cameronovy přítelkyně, dnešní úspěšné modelky, Lexi. Při pátrání se FBI a Cameron zaměří na současného přítele unesené ženy. Ten se brzy přizná, že dostal od únosce požadavek na výkupné, tím má být jeho prototyp vynálezu, na kterém v současnosti pracuje. Situaci komplikuje skutečnost, že prototyp dosud nepracuje tak, jak by měl. Cameron opět vymyslí plán, jak Lexi při předávání výkupného osvobodit.
Hrajú J. Cutmore-Scott, A. Nolasco, I. Haderaová, V. Jones, J. Chon
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Fakjú pán profesor 3

Komédia N (2017). Obľúbený samozvaný učiteľ a bývalý kriminálnik Zeki Mϋller musí tretíkrát dokázať svoje kvality. Prichádza totiž hodina pravdy. Goetheho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho…
film JOJ 20:35

Ostrí chlapci

film JOJ 23:15

Práskač

film Markíza 23:05

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.